Lenovo ThinkPad S230U Twist

Intel Core i5

Záruka 6 měsíců

Tablet PC - Intel Core i5-3337U (1,80 - 2,70GHz), 4GB RAM DDR3, 128GB SSD, Dotykový 12,5" LED IPS HD displej (1366x768px), Intel HD Graphics 4000, HDMI, LAN, DisplayPort, WiFi, Bluetooth, USB 3.0, Čtečka paměťových karet, Webkamera, Windows 10 Pro

ULTRABOOK S OTOČNÝM DISPLEJEM

Konvertibilní notebook Lenovo ThinkPad Twist S230u díky svému unikátnímu zpracování umožňuje hned čtyři různé režimy použití (Notebook, Stojánek, Stan, Tablet). Je poháněn procesorem Intel Core i5-3337U. Ten spadá do rodiny procesorů s kódovým označením Ivy Bridge a dosahuje maximální frekvence 2,70GHz. Součástí procesoru je integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 4000. O dočasné uložení právě zpracovávaných dat se stará operační paměť DDR3 o velikosti 4GB.

Dostatečné množství úložného prostoru Vám poskytne super rychlý ssd disk s kapacitou 128GB. Ten v sobě, narozdíl od klasického pevného disku, neobsahuje žádné pohyblivé části. Výsledkem je mnohonásobně rychlejší přístup k datům, tišší chod, menší energetická spotřeba a větší odolnost vůči otřesům. K přenosu dat mezi notebookem a externím úložištěm slouží porty USB 3.0, které pracují až desetkrát rychleji než předchozí verze USB. Součástí výbavy je i funkce bezdrátového přenosu Bluetooth.

Tělo ultrabooku je zhotoveno z pevné hořčíkové slitiny a jeho displej se může chlubit odolným povrchem Gorilla Glass. Rozlišení HD v kombinaci s technologií IPS nabízí ostrý a čistý obraz s nádherným barevným podáním. HD webkamera Vám umožní uskutečnit videohovory ve vysoké obrazové kvalitě. Reproduktory s technologií Dolby Home Theatre v4 jsou navrženy tak, aby dokázali navodit pocit prostorového zvuku.

5 499,00 Kč
Please select variants first